KONTAKTY Kontakty : - Záhořanská klika MTB z.s. Petrov u Prahy, Za Horou 127.

Předseda - Přemátor : vykopal.p@seznam.cz

Redakce/ webmaster ZK - Karlos karlosliber@gmail.com

Redakce/ webmaster TB - Martin: info@transbrody.cz

Fotky a příspěvky do článků a galerie posílejte na e-mail
zahoranskaklika@ seznam.cz

  zde    na mapě


Za obsah těchto stránek odpovídá Karlos
ZK stránky.jpg

Záhořanská klika MTB z.s.

Winter Trans Brdy 2009Tento víkend, respektive tuto sobotu se jel v Letech u Prahy další ročník závodu horských kol Winter Trans Brdy 2009. Tohoto již tradičního závodu se zúčastnilo 274 závodníků a z toho byli tři ze Záhořanské kliky pod vedením zkušeného borce Karlose. Tomáš z Libně, Karlos a jeho syn Johny se vydali na  trasu s myšlenkou projet cílem ve zdraví a slušně reprezentovat svůj klub. Předpověď počasí byla slušná a nakonec zcela vyjímečně našim meteorologům i vyšla.
V tomto skoro posledním závodě horských kol v letošní sezóně si tak dojel  Johny se startovním číslem 149. na krásné 71. příčce v celkovém pořadí s časem 2:23:30 hod. (M do30). Téměř v závěsu za Johnym, se startovním číslem 177, a ztrátou 36 sekund, projel cílem jeho týmový kolega Tomáš z Libně s časem 2:24:06hod. (M do30). Byl to jeho první závod s novým bikem. Do první stovky v celkovém pořadí se umístil i třetí z našich borců, Karlos. Během závodu, stejně jako na loňském Nova Author Cupu, dostal bolestivé svalové křeče do nohou a musel tak závod na určitou dobu přerušit. I přes tyto problémy, které nakonec překonal, dojel na svém biku se startovním číslem 148. na skvělém 94. místě s časem 2:29:10 hod. (M31-50). Jako první a absolutní vítěz, přetnul pásku v cíli Jan Skarnitzl s časem 1:39:10 hod. z oddílu dimp-Giant.
Skončil tak poslední bikový závod v této sezóně a my musíme našim borcům pogratulovat a popřát spousty dalších úspěchů v závodění a poděkovat za dobrou reprezentaci našeho klubu "Záhořanské kliky"

autor fotografie -karlos-
autor článku - demo-

-demon-

16.11.2009 13:04:28
zahoranskaklika
transbrody_logo str.jpg
     ZÁVODY MTB
 TRANSBRODY 2018
      16.9.2018

 
Transbrody se vším všudy
Transbrody se vším všudy
Transbrody

Transbrody

Facebook závodu
Záhořanská klik

Záhořanská klik

Facebook Záhořanské kliky
zahoranskaklika.jpg
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one