KONTAKTY Kontakty : - Záhořanská klika MTB z.s. Petrov u Prahy, Za Horou 127.

Předseda - Přemátor : vykopal.p@seznam.cz

Redakce/ webmaster ZK - Karlos karlosliber@gmail.com

Redakce/ webmaster TB - Martin: info@transbrody.cz

Fotky a příspěvky do článků a galerie posílejte na e-mail
zahoranskaklika@ seznam.cz

  zde    na mapě


Za obsah těchto stránek odpovídá Karlos
ZK stránky.jpg

Záhořanská klika MTB z.s.

Štěpánská vyjížďka 2009


Letos již potřetí se konala Štěpánská vyjížďka s cílem protáhnout svaly a spálit alespoň pár kousků sladkostí, které jsme byli nuceni konzumovat během vánočního lenošení. Na srazu v Libři se nás sešlo letos méně než v minulých letech, ale na dobré náladě nám to neubralo. Sníh na většině míst roztál, takže nás čekal náročný bahnitý terén, který byl v lesích vylepšený lokálními úseky s ledovkou.

Trasa vedla proti směru závodní tratě přes Ovčín (zde byla první ztráta Hřebenáče Davida, který pospíchal na ještě nedojedené cukroví) do Libně a kolem Pytlíku do Psár. Ze Psár jsme se sunuli šaškovskou rychlostí po červené směr první vrcholová prémie U Zdenky. Cestou jsem stihli ještě minizávod na pět metrů s cílem dojet poslední. Ve finiši po cca 2 metrech zůstal jen filmař se mnou a po vzájemné kolizi se filmař udržel na obou kolech a zvítězil.

U Zdenky se s námi rozloučil filmař a spěchal směr domov čelit novým výzvám. Následovalo krátké občerstvení a hurá do pedálů. Bohužel další bikeři zůstali uvězněni (dobrovolně) U Zdenky - Hřebenáči Petr a Peťa + naše Raďule. Ostatní pokračovali dál po trase Nechánice > Kostelec > kolem obory do Skalska > Hornopožáreckou zkratkou ke štole a po vrstevnici přes Chotouň do Jílového. Na konci Jílového jsme se rozloučili s Otou a Vlastou z Bike Radlík a šusem v páru sjeli do cíle v Zahořanské hospodě.

Oslava v Zahořanské hospodě, kde na nás již čekal Demon s Jitkou a vzápětí přijela ještě Raďule, Helča, Mára, Ráďa a Pety se velmi vydařila. Všichni jsme byli ozdobeni vánočními obrázky a to včetně obsluhy a většiny hostů. Dostali jsme najíst, napít a ještě někteří z nás byly odtahovkou dovezeni až domů. Jako např. Raďule, pro kterou si přijela máma, která byla také ozdobena a chvíli s námi poseděla.

 

Soutěžní otázka zní, kolik účastníků měla celkem naše letošní štěpánská vyjížďko-oslava a kdo nebyl v článku jmenován? Správné i špatné odpovědi pište do diskuze.

 

Martin


29.12.2009 22:00:22
zahoranskaklika
transbrody_logo str.jpg
     ZÁVODY MTB
 TRANSBRODY 2018
      16.9.2018

 
Transbrody se vším všudy
Transbrody se vším všudy
Transbrody

Transbrody

Facebook závodu
Záhořanská klik

Záhořanská klik

Facebook Záhořanské kliky
zahoranskaklika.jpg
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one