KONTAKTY Kontakty : - Záhořanská klika MTB z.s. Petrov u Prahy, Za Horou 127.

Předseda - Přemátor : vykopal.p@seznam.cz

Redakce/ webmaster ZK - Karlos karlosliber@gmail.com

Redakce/ webmaster TB - Martin: info@transbrody.cz

Fotky a příspěvky do článků a galerie posílejte na e-mail
zahoranskaklika@ seznam.cz

  zde    na mapě


Za obsah těchto stránek odpovídá Karlos
ZK stránky.jpg

Záhořanská klika MTB z.s.

Zahořanská klika vyrazila na výpravu. Z Radlíka na nejjižněší bod ČR do Radvanova a pak podél hranice na východ republiky. Tady je jejich report z cesty.
Cesta Zahořanské kliky podél jižní hranice ČR. První den přesun na jih naší republiky . Do Červené nad Vltavou 105 km 1920 vm
Druhý den z Červené do Rožumberka 122 km a nastopáno 1930 vm. Docela dost asfalt ale i spousta parádního ježdění. Pokračujeme v e čtyřech neboť se Ota a Mílou odpojili.
Tak dnešní odpočikový den 60 km 1015 vm a dobití nejižnějšího bodů ČR a Karlose. Počasí vychází na jedničku, horší je to s našimi koncetinami a pozadím.
Čtvrtý den již ve třech z Dolního Dvořiště do Rapšachu 100,32 km. Za velkého tepla po zpevněných lesních cestách a asfaltu. Projeli jsme Novohradské hory a již bydlíme nedaleko Suchdola nad Lužnicí v krajině rybníků.
Tak další den po hranicích z Rap šachu přes Novou Bystřici, Slavonice do Dešné 90 km 1075 vm. Za stálého slunečního svitu někteří opálení jiní jak indiáni červení. Cesty zpevněné, trochu rozbité staré signály, místy i trocha blátíčka se našla. Držíme se stále podél hranice.
Dnes jsme naší cestu zakončili ve Vranově nad Dyjí. Poslední den 68km až domů. Mezitím cesta vlakem do Prahy. Pohodový dojezd zakončený pivkem u Zdeňky.
Tak skončilo naše šestidenní putování podél hranic ČR. Ujeto 545 km a nastoupáno 7881 vm. Jeli jsme převážně po zpevněných či asfaltových cestách ale nevyhýbali se ani turistickým pěšinkám. Počasí nám celou dobu přálo a tak se těšíme na další pokračování.


FOTO ZDE
31.12.2016 09:42:37
zahoranskaklika
transbrody_logo str.jpg
     ZÁVODY MTB
 TRANSBRODY 2018
      16.9.2018

 
Transbrody se vším všudy
Transbrody se vším všudy
Transbrody

Transbrody

Facebook závodu
Záhořanská klik

Záhořanská klik

Facebook Záhořanské kliky
zahoranskaklika.jpg
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one