KONTAKTY Kontakty : - Záhořanská klika MTB z.s. Petrov u Prahy, Za Horou 127.

Předseda - Přemátor : vykopal.p@seznam.cz

Redakce/ webmaster ZK - Karlos karlosliber@gmail.com

Redakce/ webmaster TB - Martin: info@transbrody.cz

Fotky a příspěvky do článků a galerie posílejte na e-mail
zahoranskaklika@ seznam.cz

  zde    na mapě


Za obsah těchto stránek odpovídá Karlos
ZK stránky.jpg

Záhořanská klika MTB z.s.

VII. ročník TRANSBRODY v novém.

IMG_3445.JPG
Pod názvem RIDEKO TRANSBRODY 2015.

Letošní ročník bude přelomový a ponese se ve znamení mnoha změn.
Věříme, že hlavně pozitivních pro všechny závodníky i jejich fanoušky. Zásadní změna se týká nové lokality pro start a cíl závodu. Po několika příjemných letech opouštíme obec Libeř (děkujeme obci, starostovi I všem, kteří nám zde pomáhali) a přesouváme se do nedaleké obce Zvole.

Dlouhá trasa 50 km okruhu dozná několika změn. Předně ubude jeden přejezd přes hlavní silnici a dále po loňském úspěchu s trailem z Petrova do Zahořanského údolí budeme hledat a budovat další podobné úseky především v dnes rychlých a netechnických sjezdech:-) Dále se rozšíří počet občerstvovaček o dvě místa s „pitným režimem“ - 1) přejezd silnice k Obrázku; 2) výjezd ze Zlatého údolí.

Zásadní změnou projde krátká trasa, která bude v délce 23 km a proti předchozím ročníkům bude opravdui pro hobby a rekreační jezdce, kteří si chtějí udělat v neděli příjemnou závodní projížďku a trochu se u toho porovnat s ostatními. Na trase bude jen jeden větší kopec a to s malým převýšením a celkově bude stoupání na této trase něco málo přes 350 metrů. Trasa povede ze začátku stejně jako dlouhá, ale po brodu Zahořanského potoka odbočí rovnou do Zahořan na občerstvovačku. Odtud bude zmíněný kopec k Novému Okrouhlu a vrstevnicová cesta nad Zlaté údolí. Dále se závodníci na krátké trase vyhnou sjezdu (nebo hlavně výjezdu:-) Zlatému údolí i sjezdu a výjezdu od Vraného nad Vltavou. Takže, pohoda pro rekreanty a pěkný závod pro kategorii kadetů.

Nově budou také vznikat dětské tratě. Pro nejmenší budou v blízkosti fotbalového hřiště Zvole. Větší kluci a holky si projedou terény mezi Zvolskou Homolí a Ohrobcem. Start i cíl všech dětských kategorií bude v prostoru fotbalového hřiště Zvole.
29.01.2015 20:46:12
zahoranskaklika
transbrody_logo str.jpg
     ZÁVODY MTB
 TRANSBRODY 2018
      16.9.2018

 
Transbrody se vším všudy
Transbrody se vším všudy
Transbrody

Transbrody

Facebook závodu
Záhořanská klik

Záhořanská klik

Facebook Záhořanské kliky
zahoranskaklika.jpg
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one