KONTAKTY Kontakty : - Záhořanská klika MTB z.s. Petrov u Prahy, Za Horou 127.

Předseda - Přemátor : vykopal.p@seznam.cz

Redakce/ webmaster TB - Martin: info@transbrody.cz

zahoranskaklika@ seznam.cz

zde    na mapě

Za obsah těchto stránek odpovídá Karlos

Záhořanská klika MTB z.s.

V sobotu 14.11 proběhl tradiční zavírák závodní cyklistické sezony 2015 závod Winter Trans Brdy. Po třetí v řadě vyhrál Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek), celkově už má na svém kontě pět vítězství v závodě se startem v Letech u Prahy. Druhého v cíli Jana Koše (AC Sparta Praha) za sebou nechal o téměř minutu a půl, bronz vybojoval Milan Černý (Ski & Bike Centrum Radotín). Závodu se účastnili také tři borci ze Zahořanské kliky Tomáš, Martin a Karlos.
Pěkný závod v brdském polesí nenarušil déšť ani nižší teplota vzduchu doprovázená čerstvým západním větrem. Martin s Karlosem se proti loňskému roku zlepšili o tři minuty což je posunulo na 61 a 66 místo celkově z 350 startujících. Tom po taktické chybě závod nedokončil. V cíli jsme ale vyhráli všichni, aspoň v tombole. Také občerstvení pro závodníky bylo skvělé guláš, zabijačkové hody, opékané vuřty, teplá griodka, čaj s rumem či čaj.