KONTAKTY Kontakty : - Záhořanská klika MTB z.s. Petrov u Prahy, Za Horou 127.

Předseda - Přemátor : vykopal.p@seznam.cz

Redakce/ webmaster TB - Martin: info@transbrody.cz

Za obsah těchto stránek odpovídá Karlos

Záhořanská klika MTB z.s.

Finále Trek Prague Night MTB Series 2015 za námi.

Čas neúprosně pádí vpřed. Sotva jsme se rozehřáli, je tu konec noční bojovky Trek Prague Night MTB Series 2015.
Včera večer padl poslední startovní výstřel, a všechny čtyři závody jsou za námi. Opět se jelo v Komořanech, tentokrát závodníci absolvovali jediný okruh o délce 27 kilometrů. A po závodě? Samozřejmě večírek, tentokrát bylo pro závodníky připravené tříchodové menu, tombola a samozřejmě zábava.
V čele kategorie mužů stanul Zdeněk Hendrich (Rohozec Amulet Haven Team), ale jen těsně před druhým Milanem Černým (Ski a Bike Centrum Radotín). Kategorii veteránů vyhrál Míra Mestek (SP Kolo - Specialized), Karlos(Rideko-Transbrody) skončil celkově na 10 místě. Ženské skupině dominovala Madla Fantová (Planet toys cycling).
Na posledním závodě TNS se po dlouhé době objevila pospolu také trojice závodníků ZK Tomáš, Karlos a Johny. Kdo zná místní traily na Točné ví, že jsou občas i náročné ale po tmě to je úplně jiná liga. Skončila série závodů, které ne vždy přálo počasí ale za to byla dobře připravena.