KONTAKTY Kontakty : - Záhořanská klika MTB z.s. Petrov u Prahy, Za Horou 127.

Předseda - Přemátor : vykopal.p@seznam.cz

Redakce/ webmaster ZK - Karlos karlosliber@gmail.com

Redakce/ webmaster TB - Martin: info@transbrody.cz

Fotky a příspěvky do článků a galerie posílejte na e-mail
zahoranskaklika@ seznam.cz

  zde    na mapě


Za obsah těchto stránek odpovídá Karlos
ZK stránky.jpg

Záhořanská klika MTB z.s.

DSC_0421.jpg
Letošní Trek MTB maraton „Přes 3 vrchy Vysočiny“ v Horní Cerekvi, startoval v sobotu 20.7. 2013. Závod vedl po atraktivních trasách malebnou krajinou Vysočiny. Trojicí vrchů v názvu jsou míněny tři nejvyšší kopce v okolí Horní Cerekve a to Křemešník, Čeřínek a Javořice. Za Zahořanskou kliku se zúčastnil na trati 85kmTomáš na pěkném 35 místě celkově a 13 v kategorii.
Podobně jako v předchozích letech byly pro účastníky Trek maratonu Přes 3 vrchy Vysočiny připraveny dvě tratě vedoucí převážně po lesních a zpevněných cestách. Kratší trať měří 50 kilometrů a nabídla výjezdy na Křemešník (765m n.m.) aČeřínek (761m n.m.). Maratónci startující na delší 85 km trase, si přidali ještě výšlap na vrchol Javořice (837m n.m.), všehovšudy tedy závodníci na dlouhé trase nasbírali při zdolávání všech kopců celkem 1600 výškových metrů, na kratší 50 km trase je pak převýšení 900 metrů.
-Karlos-

Buď jsem si včera střihnul šichtu v diamantovým dole v Ugandě nebo 85km náročný trasy v Horní Cerekvi - Přes tři vrchy Vysočiny.
Po měsíční závodní pauze (poslední Blizák) jsem si opět dal startovní číslo na řídítka.V rámci ladění formy na září jsem za poslední měsíc jezdil téměř vše 4h+, tudíž jsem od své maličkosti včera moc nečekal, celkově 34.místo (myslím) je toho důkazem . Nicméně poctivou bikovou trasu jsem zvládnul za necelé 4h, což je zas slušný. Po startu se objevila možnost jet na čele hlavního závodu čehož jsem využil, i když jsem věděl, že si to pak vybere svou krutou daň. To se mi potvrdilo . Nicméně první cca 3km po asfaltový alpský rovince jsem jel na čele, pak jsem se obával srdečního kolapsu a prasknutí stehen, načež mě tak 40 lidu přejelo, ale stálo to za to. Dlouho jsem se z toho vzpamatovával a dalších 60km jsme jeli ve dvou což bylo tady spíše výhodou, díky opravdu nadprůměrné porci technického ježdění. Chvíle kuforvání nás stála to, že nás dojela poměrně početná skupinka chrtů. Tam se mi ale nechtělo být, tak jsem za to v jednom táhlém kopci vzal a odjel. Původně jsem si chtěl jen vypracovat náskok k občersvovačce, abych se mohl v klidu osvěžit. Za mnou nikdo, tak jsem jen vzal bidon a posledních cca 20km jel sám v "úniku" (úspěšném). Potvrdilo se mi očekávání, že techniku v paži jakžtakž mám, kopce taky a vytrvalost, granát ve špejlích příjde časem. Přístí sobotu Kolopro .
-Tomáš-
01.01.2015 11:32:31
zahoranskaklika
transbrody_logo str.jpg
     ZÁVODY MTB
 TRANSBRODY 2018
      16.9.2018

 
Transbrody se vším všudy
Transbrody se vším všudy
Transbrody

Transbrody

Facebook závodu
Záhořanská klik

Záhořanská klik

Facebook Záhořanské kliky
zahoranskaklika.jpg
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one