KONTAKTY Kontakty : - Záhořanská klika MTB z.s. Petrov u Prahy, Za Horou 127.

Předseda - Přemátor : vykopal.p@seznam.cz

Redakce/ webmaster ZK - Karlos karlosliber@gmail.com

Redakce/ webmaster TB - Martin: info@transbrody.cz

Fotky a příspěvky do článků a galerie posílejte na e-mail
zahoranskaklika@ seznam.cz

  zde    na mapě


Za obsah těchto stránek odpovídá Karlos
ZK stránky.jpg

Záhořanská klika MTB z.s.

DSC_0096.jpg
Celý rok si naše vesnička žije poklidným životem až na září, které bylo letos výjimkou.
První zářijový víkend proběhlo posvícení s taneční zábavou. O týden později oslavili místní hasiči 110let výročí založení místního spolku. A v neděli 15.9. závod horských kol TRANSBRODY .
Proběhl již V. ročník tohoto závodu pořádaného Záhořanskou klikou. Na start v Libři přilákal okolo 220 závodníků v dospělých a juniorských kategoriích na trati 25km a 46 km. Součástí tohoto podniku byl závod dětí jak těch nejmenších na odstrkovadlech, tak odrostlejších kteří si mohli projet pěti kilometrovou trasu. Počasí nebylo úplně ideální jako v předchozích letech, kdy převažovalo velké teplo. Během závodu přešla i nějaká ta přeháňka, která lehce zkropila trať. Na závodění však přijatelné počásko ale kluzká trať přinesla letos více úrazů. Naštěstí žádné velké zranění. Dle ohlasů na stránkách závodu baikeři byli spokojeni i s drobnými úpravami trasy, kterou jsme museli na poslední chvíli udělat z důvodu těžby dřeva. Dojezd do cíle byl proto trochu náročnější. S ostatními pořadateli jsme dělali, co jsme mohli, ale zas došlo na bloudění a to i těch, co mají trať v krvi nebo těch kterým houbaři sundali mlíko. Stává se u nás tradicí, že návštěvníci lesa si berou označení tras jako suvenýr.
První v cíli byl David Kníže a v úctyhodném čase 2:07 hod absolvoval 46 km. Klika byla zastoupena Tomášem Bartchem, který dojel na velice pěkném 7 místě. V docela nabyté konkurenci to byl slušný výsledek.
Po závodě proběhlo občerstvení a posezení s přáteli. Pro nás tento velice rušný den končil ve večerních hodinách úklidem s pocitem dobře odvedené práce. Nutno dodat, že je co neustále co zlepšovat. A tak možná příští rok…

-Karlos-
noname_1.jpg
DSC_0096.jpg
DSC_0148.jpg
DSC_0088.jpg
01.01.2015 11:38:04
zahoranskaklika
transbrody_logo str.jpg
     ZÁVODY MTB
 TRANSBRODY 2018
      16.9.2018

 
Transbrody se vším všudy
Transbrody se vším všudy
Transbrody

Transbrody

Facebook závodu
Záhořanská klik

Záhořanská klik

Facebook Záhořanské kliky
zahoranskaklika.jpg
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one