KONTAKTY Kontakty : - Záhořanská klika MTB z.s. Petrov u Prahy, Za Horou 127.

Předseda - Přemátor : vykopal.p@seznam.cz

Redakce/ webmaster ZK - Karlos karlosliber@gmail.com

Redakce/ webmaster TB - Martin: info@transbrody.cz

Fotky a příspěvky do článků a galerie posílejte na e-mail
zahoranskaklika@ seznam.cz

  zde    na mapě


Za obsah těchto stránek odpovídá Karlos
ZK stránky.jpg

Záhořanská klika MTB z.s.

Trans brody 2013.jpg
Závod Transbrody 2013 se pojede v tradiční nedělní termín 15 září.
Již pátý ročník závodů pořádaných Záhořanskou klikou proběhne tuto neděli. Nejen všichni MTB cyklisti ale i děti se mohou vyřádit na této akci. V doprovodném programu bude skákací hrad či trampolína. Příznivci pivního moku mohou ochutnat jak Kozla tak i Bernarda s Ferninandem. Také by měla opět zahrát místní rocková kapela.
zelena.jpg
zelena_oranzova.jpg
ZNAČENÍ: Jak už tady bylo psáno. Trať je značena šipkami s jednotným tvarem, ale odlišnými barvami: zelená a oranžová - viz obrázky. Při závodech budou zásadní zelené šipky označeny také výstražnou červeno-bílou páskou (tzv. mlíkem), takže na stromě s mlíkem hledejte zelenou šipku:-)
TRAŤ: Po povodních má mnoho cest koryta a vymleté žlaby. Dávejte prosím velký pozor hlavně v dlouhých a rychlých sjezdech. Hodně velký dopad měly povodně také na brody a cestu v Zahořanském údolí směrem k občerstvovačce v Zahořanech. Dejte si zde zvýšený pozor na občas vypadlé kameny a v případě, že nejedete přímo o bednu zvolte i nižší rychlost na přejezdy těchto brodů.

Na dlouhé trati letos nebudeme moct jet závěrečnou část dlouhými brody - potokem. Tady je hodně nahnutých a polámaných stromů, které jsou nebezpečné a majitel nás tam logicky nemůže pustit. Dojezd do cíle bude tedy jinak než v předchozích ročnících, ale vše bude pořádně označená a s pořadateli.

VODA: Ani letos nemůžeme využívat zázemí fotbalového klubu Libeř. Důvod je jednoduchý: celé hřiště je napojeno na vodu ze studny a při předchozích závodech došlo k vyčerpání a následně velkým problémům pro místní klub. Znamená to, že pro toaletu budou k dispozici TOI budky, nebude sprchování po závodě (musíte to vydržet domu:-). Mytí kol zůstane po dohodě zachované (to bereme jako prioritu před sprchováním sama sebe).

VÝSLEDKY: Letos bude možné sledovat výsledky online přes internet. Nebudeme vás tedy trápit čekáním na vylepování papírů, ale můžete je sledovat přímo ve vašem mobilu. Stačí pokud máte Internet v Mobilu nebo se připojíte v prostoru kolem občerstvení k WiFi síti „Transbrody", která bude zdarma k dispozici.

Výsledky se načítají online ihned po průjezdu cílem (tyto výsledky jsou negarantované pořadatelem). Oficiální výsledky budou potvrzeny až při vyhlášení vítězů po skončení závodu.

Výsledková listina online TRAŤ 50 km - výsledková listina

Výsledková listina online TRAŤ 25 km - výsledková listina

ČIPY: Na krátké i dlouhé trati budou mít závodníci čipy. Chceme upozornit na jejich správné umístění na botu - viz obrázek ke stažení zde. Umístění kamkoli jinam než na botu znamená, že nemusí být váš čip při průjezdu startem nebo cílem změřen.
DSC_0782.jpg
01.01.2015 11:37:35
zahoranskaklika
transbrody_logo str.jpg
     ZÁVODY MTB
 TRANSBRODY 2018
      16.9.2018

 
Transbrody se vším všudy
Transbrody se vším všudy
Transbrody

Transbrody

Facebook závodu
Záhořanská klik

Záhořanská klik

Facebook Záhořanské kliky
zahoranskaklika.jpg
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one