KONTAKTY Kontakty : - Záhořanská klika MTB z.s. Petrov u Prahy, Za Horou 127.

Předseda - Přemátor : vykopal.p@seznam.cz

Redakce/ webmaster ZK - Karlos karlosliber@gmail.com

Redakce/ webmaster TB - Martin: info@transbrody.cz

Fotky a příspěvky do článků a galerie posílejte na e-mail
zahoranskaklika@ seznam.cz

  zde    na mapě


Za obsah těchto stránek odpovídá Karlos
ZK stránky.jpg

Záhořanská klika MTB z.s.

P5070103.JPG
Na stránkách Loudání, www.loudani.cz, byly zveřejněné nové podmínky registrace pro Loudání 2014.
Start ONLINE registrace 11.11.2013 v 11h 11m 11s
Start na Loudání 2014 za kešku nebo vrcholové foto
Kultovka všech cyklošílenců, Loudání českou krajinou, vyhlašuje nové podmínky registrace pro ročník 2014. Na start se postavíte mimo jiné díky losování, vrcholovým fotům nebo nalezení geopokladů.
Limit startujících je pro rok 2014 je 50 Loudalů
Výše startovného 1111Kč
Možnosti přihlášení 2014:
ONLINE registrace 11.11.2013 v 11h 11m 11s - 10 nejrychleji přihlášených se může postavit na start.
LOS - 10 šťastlivců ze všech přihlášených (bez ohledu na pořadí přihlášení) bude veřejně losováno ve dnech 18.11. (tři místa), 25.11. (tři místa) a 2.12. (čtyři místa).
VRCHOLY - 13.11.2013 ve 13h 13m 13s bude na stránkách závodu zveřejněno11 vrcholů rozesetých po celém Česku. 8 nejrychlejších, kteří zašlou vrcholovou fotku s bikem a nápisem „Loudání 2014" v ruce z pěti vrcholů ze seznamu, se můžou postavit na start. Uzávěrka je 31.1.2014 o půlnoci nebo po vyčerpání kapacity osmi. I tato varianta přihlášení se vztahuje jen na online registrované zájemce.
KEŠKY - 13.11.2013 od 13h 13m 13s bude možné hledat a najít v ČR dvě kešky s heslem. Ve hře jsou 2 místa na startu. Uzávěrka je 31.1.2014 o půlnoci. I tato varianta přihlášení se vztahuje jen na registrované zájemce.
V případě odstoupení někoho z již přihlášených či nenaplnění počtu 10-ti v sekci VRCHOLY do výše zmíněné uzávěrky, posunují se na jejich místo zájemci dle pořadí zaslání registrace.
Varování pro zájemce!
Loudání bývá zaplněno už během prvních sekund po čase registrace: o pár sekund později může znamenat nenávratně pozdě. Náhradníkům radíme vytrvat. S blížícím startem Loudání se odhodlání drolí a mnoho přihlášených účast odvolává. Vytrvat až do konce je zkouška psychické odolnosti, které je k Loudání víc než třeba.
LOUDÁNÍ českou krajinou je extrémní cyklistický NONSTOP závod.
...je opravdu prvním závodem svého skutečně ojedinělého druhu v Čechách. Podle ohlasů se již stal kultovní záležitostí. Mít svůj zářez na Loudání je extrémně těžce získanou památkou na celý život (a nejspíš i po něm).
Trasa závodu je do poslední chvíle tajná. Vede především terénem, často opravdu velmi těžkým. Délka Loudání bývá mezi 600-800km, buď tedy připraven tlačit nebo nést kolo 600-800km (změna vyhrazena :-). Časový limit bývá kolem 100h, ale každý rok je to trochu jinak. O překvapení nikdy není nouze!
Loudání probíhá bez zajištění pořadateli na trati. Plánovaná cizí pomoc (rodina, kámoši apod.) je zakázaná. Účastník si musí vystačit jen s tím, co veze s sebou. Kde a kdy bude spát, co bude jíst, nebo jestli bude ztrácet cenný čas hygienou, je čistě jen a jen na jeho rozhodnutí. Za svou bezpečnost si každý ručí sám.
Inspirací pro vznik Loudání se staly nejtěžší extrémní závody světa „The Great Divide Race" a „Iditarod." Parametry Loudání jsou bez nadsázky srovnatelné s nejtěžšími světovými závody podobného stylu.
Loudání je o odhodlání, odvaze, vůli, hlavě, přírodě a .... kamarádství.
Počet startujících je limitován. Přednostní právo startu mají úspěšní účastníci předchozích ročníků, kterým se podařilo závod dokončit. Pokud se chceš přihlásit, doporučujeme pečlivě si pohlídat datum, hodinu, minutu i sekundu oficiálního startu přihlášek zde.
Loudání je akcí nadšenců do extrémního bikingu. Všechny prostředky od startujících či partnerů Loudání jsou v plné míře směřovány výhradně ve prospěch všech Loudalů. Nikdo z organizátorů z toho nemá jiný prospěch, než potěšení z utrpení Loudalů.

Zdroje: MTBS, Cykloserver
01.01.2015 11:40:01
zahoranskaklika
transbrody_logo str.jpg
     ZÁVODY MTB
 TRANSBRODY 2018
      16.9.2018

 
Transbrody se vším všudy
Transbrody se vším všudy
Transbrody

Transbrody

Facebook závodu
Záhořanská klik

Záhořanská klik

Facebook Záhořanské kliky
zahoranskaklika.jpg
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one